O FIRMIE

Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe KDK-Pak Sp. z o. o.

zostało utworzone 01.06.1990 roku aktem notarialnym, a następnie 05.12.1994 roku wpisane do Rejestru Handlowego Przedsiębiorców. Firma od tej pory rozwija się, budując swój wizerunek na rynku usług naprawczych na terenie centralnej Polski.

Od początku naszej działalności zajmujemy się pompami wodnymi. W ramach świadczonych usług wykonujemy niezbędne prace serwisowe i naprawcze a także, na zlecenie, demontażowe i montażowe. W naszej ofercie mogą Państwo u nas zarówno naprawić, jak i zakupić pompy wodne znanych i cenionych producentów a nasi pracownicy pomogą w doborze, doradzą i podpowiedzą, jak poprawnie użytkować naprawione czy zakupione urządzenie.

Przedmiotem działalności spółki KDK-Pak jest działalność usługowa i handlowa prowadzona w zakresie napraw pomp, urządzeń i maszyn mających zastosowanie w gospodarkach: wodno- kanalizacyjnej, ściekowej, komunalnej, budowlanej, spożywczej, np. przemysł mleczarski, mięsny, przetwórstwo owocowo-warzywne oraz w ogrodnictwie, rolnictwie i leśnictwie.

Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie naprawą pomp wodnych oraz obróbką i dorabianiem precyzyjnych części maszyn/ urządzeń z nowoczesnych materiałów konstrukcyjnych, tj. odpornych na ścieranie i korozje oraz o bardzo dobrych właściwościach ślizgowych- np. z węglika krzemu, węglika wolframu, grafitów żywicowanych itp., a także wymianą części maszyn/urządzeń, w tym m.in. elementów ślizgowych, łożysk, wirników, tulei. Podejmujemy się, także napraw pomp nietypowych. Do naprawy pomp stosujemy części fabryczne a na wykonane usługi udzielany gwarancji.

Nowy budynek firmy KDK-Pak, naprawa, serwis, sprzedaż, pomp, bierzwienna, krótka, kdk pak, oferta, regeneracja, uszczelnień, mechanicznych, maszyn, przezwajanie, silników, KDK-Pak
Nowa siedziba firmy KDK-Pak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry