OBSŁUGA KLIENTA

Organizacja działalności usługowej w naszym Przedsiębiorstwie przedstawia się następująco:

  1. Telefoniczne lub bezpośrednie zgłoszenie klienta o awarii bądź uszkodzeniu maszyny/urządzenia.

  2. Uzgodnienie w sprawie dowozu maszyny/urządzenia bezpośrednio do warsztatu przez zgłaszającego awarię bądź odbiór urządzenia bezpośrednio u klienta.
  3. Przegląd techniczny maszyny/urządzenia wykonywany bezpłatnie w Przedsiębiorstwie, wycena naprawy, fachowe doradztwo w sprawie ewentualnej wymiany części czy podzespołów, złożenie oferty naprawy.
  4. W przypadku akceptacji przez klienta naszej oferty wykonywana jest naprawa, natomiast w przypadku rezygnacji, zostaje np. zaoferowana inna maszyna/urządzenie o zbliżonych parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalnych lub oddajemy uszkodzone urządzenie, które w krótkim terminie jest przygotowane do odbioru.
  5. Termin wykonania usługi zostaje ustalony z klientem, a jest on uzależniony od stopnia uszkodzenia urządzenia/maszyny oraz ewentualnego czasu niezbędnego na zakup części wymiennych.
  6. Na koniec powiadamiamy o możliwości odbioru naprawionego urządzenia bądź, według ustaleń z klientem, następuje bezpośredni dowóz maszyny do klienta.

Przedsiębiorstwo oferuje również usługi naprawcze mające charakter innowacyjny, w tym usługi naprawcze maszyn i urządzeń, które bezpośrednio wpływają na stan środowiska naturalnego, ze względu na stosowane w procesie usługowym rozwiązania proekologiczne. Innowacyjność usług wynika także z ich kompleksowości (tj. odbiór maszyny/urządzenia, fachowe doradztwo, wykonanie naprawy, dostawa do klienta), stosunkowo rzadko spotykanej na tym rynku.

Biorąc pod uwagę politykę i działania Unii Europejskiej w kontekście ochrony środowiska oraz wszelkich nakładanych norm i wymogów w tematyce wytwarzanych odpadów i zanieczyszczeń, zauważalny jest wzrost klientów zainteresowanych rozwiązaniami proekologicznymi, które stosuje Przedsiębiorstwo KDK-Pak Sp. z o. o.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry